30'

Показати більше
Онлайн-трансляція
90'
Матч завершено! Збірна Нідерландів вперше за 20 років виходить у півфінал чемпіонату Європи, де зіграє проти Англії!

90'
Сейв Фербрюггена! Голкіпер відбив удар впритул після навісу зі штрафного!

90'
П'ять хвилин компенсовано до другого тайму. Останні п'ять хвилин для Туреччини, аби перевести гру в овертайм!

85'
Потужні дві атаки від турків! Де Врей та ван де Вен поспіль кидались під м'яч, який летів уже фактично у порожні ворота.

80'
Акайдин опинився на газоні після зіткнення з Ван Де Веном і потребує допомоги лікарів. Пауза в грі.

77'
Ні, це черговий автогол на Євро-2024! М'яч після прострілу Думфріса з правого флангу влетів у ворота від захисника!

76'
ГООООЛЛЛЛ!!! 2:1!!!! ГАКПО!!!

71'
1:1! Нідерланди зрівнюють рахунок! Фантастика!!! Депай розіграв кутовий на правому фланзі на Схаутена, той повернув, пішла подача в центр, звідки Де Врей головою відправив м'яч у сітку!

65'
Неймовірно потужний дальній удар від Їлдиза завершився сейвом Фербрюггена.

59'
Депай пробив здалеку, але м'яч прилетів у руки воротарю.

56'
Туреччина ледь не подвоїла свою перевагу! Гюлер потужним ударом із штрафного закрутив м'яч у ліву стійку у воротарському куті.

50'
Момент у Нідерландів! Після закидання з глибини Вегхорст скидав на Депая, але той не встиг до м'яча.

46'
Другий тайм розпочався!

45'
Перший тайм завершено! Туреччина має мінімальну перевагу в рахунку. Після перерви Нідерланди зобов'язані забивати, аби мати шанси продовжити турнірний шлях.

40'
Під час атаки Нідерландів Гакпо опинився в офсайді в центрі штрафного після близької передачі від Депая.

35'
ГООООЛЛЛЛ!!!! Туреччина відкриває рахунок! Гюлер виконав подачу з правого кута штрафного на дальню стійку, звідки Акайдин головою переправив м'яч у ворота!

33'
Їлдиз із лівого флангу штрафного виконав удар над воротами.

27'
Невдале закидання до правого флангу від ван Дейка на Думфріса.

24'
Чалханоглу ледь не вивели сам на сам дальнім кросом. Рейндерс перехопив м'яч.

21'
Чалханоглу пробивав з-за меж штрафного і влучив у обличчя Ван Дейка. Кутовий для Туреччини.

16'
Жорсткий стик між Гакпо та Акайдином. Турку надали допомогу, він продовжить зустріч.

12'
Перспективна контратака Туреччини не призвела до голу: Озджан з-за меж штрафного пробив вище воріт.