goal Gakpo, Cody
Показати більше
Онлайн-трансляція
'
Матч завершено! Збірна Нідерландів упевнено переграє Румунію та крокує до 1/4 фіналу континентальної першості.

90'
ГОООООООООЛ! Мален робить дубль та виводить свою збірну у чвертьфінал Євро-2024! У контратаку втік нападник "помаранчевих", змістився у центр і пробив повз воротаря.

90'
4 хвилин додав арбітр до основного часу.

88'
Також заміна від румунів: замість Станчу гру продовжив Олару.

87'
Заміна в складі збірної Нідерландів:  замість Гакпо на поле вийшов Вегхорст.

85'
Депай прийняв м'яч у штрафному майданчику, змістився у центр та пробивав по воротах. Трохи вище воріт вийшло.

83'
ГОООООООЛ! Збірна Нідерландів все ж подвоює рахунок. Гакпо не виключився з боротьби проти Драгушина і проштовхнув м'яч на Малена, який пробив повз воротаря.

81'
Румуни могли втікати в контратаку, але Дюмфріса збили в центрі поля. Станчу отримав жовту картку за занадто активні розмови з арбітром.

80'
Мален розганяв контратаку, віддавав на Гакпо, який пробив, але влучив у захисника.

79'

Депай прострілював на Сімонса, захисник вибивав м'яч і ледь від ноги півзахисника Нідерландів м'яч не залетів у ворота.

77'
Жовта картка Дюмфрісу за затримку часу під час вкидання ауту.

75'
Гакпо виконував навісну передачу з флангу, але Депай не зміг перестрибнути захисника.

73'
Верман увірвався у штрафний майданчик і пробивав повз воротаря, але трохи не влучив у площину воріт.

72'
Потрійна заміна від румунів: замість Хаджі, Дрегуша та Маріна на поле вийшли Алібек, Міхейле та Чікелдеу.

70'
Подвійна заміна в складі збірної Нідерландів: замість Аке та Схаутена на поле вийшли ван де Вен та Верман.

68'
Депай небезпечно пробивав низом під стінкою, біля стійки пройшов м'яч.

67'
Марін збив Сімонса, який втікав до воріт збірної Румунії. Жовта картка для захисника.

66'

Контролюють нідерландці м'яч і не поспішають в атаку.

64'
Скасовано гол після перегляду VAR. Опинився Гакпо в офсайді.

63'
ГОООООООООЛ! Нідерланди подвоюють рахунок у грі. Гакпо після скидки Малена пробив повз воротаря.

62'
Гакпо втікав у контратаку, протягнувши м'яч з власної половини поля, однак удар Коді парирував Ніце.

60'
Дрегуш пробивав по воротах, нідерландці блокують удар.

58'
Ван Дейк після навісу з кутового небезпечно пробивав, м'яч поруч зі стійкою пройшов.

56'
Депай заробив корнер на фланзі.

55'
Знову Рейндерс пробиває і знову не дуже небезпечно.

54'

Гольовий момент у збірної Нідерландів: Депай зіграв на добиванні, але з кількох метрів румуни заблкоували удар.

52'
Мален проривався до штрафного майданчика, але простріл виявився невдалим.

50'
Рейндерс пробивав з-за меж штрафного майданчик — м'яч заблокував захисник.

48'
Заміна в збірній Нідерландів по перерві: замість Бергвейна на поле вийшов Мален.

47'
Де Врей на фланзі збив суперника, небезпечний стандарт.

46'
Другий тайм розпочався!

'
Завершується перший тайм! Нідерланди мінімально переграють суперника за тотальної домінації по грі.

45'
Дрегушин увірвався до штрафного майданчика і пробивав по воротах, до рук воротаря прийшов м'яч.

45'
Три хвилини додав арбітр до першого тайму.

44'
Сімонс отримав м'яч у штрафному майданчику, невдало прийняв м'яч і пробив повз ворота.

42'
Депай намагався пробити з корнера, але м'яч вийшов за межі поля.

41'
10-й кутовий у першому таймі заробляє збірна Нідерландів.

39'
Сімонс увірвався у штрафний майданчик і намагався рабоною виконати простріл. Головою румуни вибивають м'яч на кутовий.

38'
Вимушена заміна в складі збірної Румунії: замість Могоша на поле вийшов Раговіцин.

36'
Могош не може продовжити гру після зіткнення з Дюмфрісом, Румунія готує заміну.

35'
Марін у підкаті класно зіграв проти Дюмфріса, який по флангу втікав.

33'
Дюмфріс та Могош зіткнулися в центрі поля, медикам довелося вибігти на поле, щоб надати обом гравцям допомогу.

31'
Дюмфріс увірвався до штрафного майданчика і прострілював на Депая, однак Драгушин перевів м'яч на кутовий.

29'
Дюмфріс виконував знову навіс, доводиться румунам зараз відбиваються від шквалу атак "помаранчевих".

27'
Депай виконував чергову подачу з кутового, румуни відбиваються.

25'
Де Врей небезпечно пробивав головою, але м'яч влучив у сітку з зовнішньої сторони воріт.ю

23'
Станчо небезпечно прострілював на Мана, однак Аке в підкаті заблокував удар.

21'
Раціо невдало вибив м'яч на кутовий після подачі від Дюмфріса.

20'
ГООООООЛ! Збірна Нідерландів виходить вперед! Сімонс віддав на Гакпо, Коді увійшов у штрафний майданчик і потужно пробив у ближній кут.

18'
Кілька навісів виконували нідерландці. Румунам вдається відбитися.

17'
Дюмфріс заробив кутовий на правому фланзі.

15'
Депай проривався до штрафного майданчика, але задалеко відпустив м'яч.

14'
Ман небезпечно пробивав з-за меж штрафного — трохи вище воріт пішов м'яч.

13'
На Могоша пішло закидання, але захисник збірної Румунії до м'яча не дістався.

11'
Депай між лініями відкрився, однак заліз у невеликий офсайд нападник.

10'
Ман намагався протягнути м'яч по флангу, але помилився з передачею.

8'
Повернувся Хаджі на поле з пов'язкою на голові, схоже, що лід там допомагає гравцю продовжувати гру.

6'
Сімонс пробивав з-за меж карного майданчика — воротар без проблем забрав м'яч у руки.

4'
Бергвейн опинився в положені "поза грою" після розрізної передачі від Депая.

3'

Медики на полі і надають допомогу Янісу Хаджі.

2'
Пішла подача на Хаджі, але Дюмфріс вирвався перед нападником і вибив м'яч подалі.