Онлайн-трансляція
90'
Три хвилини додав арбітр до основного часу.

88'
Ольмо знову пробивав небезпечно по воротах, Мамардашвілі парирував удар хавбека.

86'
Кварацхелія пішов на кількох суперників і заробив кутовий.

84'
ГОООЛ! Іспанія громить Грузію. Оярсабаль віддав чудову передачу на Ольмо, який спокійно пробив повз Мамардашвілі.

83'
Черговий удар у Ямала, знову повз ворота.

82'
Подвійна заміна від Де ла Фуенте: замість Руїса та Карвахаля на полі з'явилися Меріно та Навас.

81'
Ямал виходив сам на сам, але Мамардашвілі вийшов з воріт і заблокував удар 16-річного вінгера.

79'
Подвійна заміна від Саньоля: замість Гвелесіані та Мікаутадзе на поле вийшли Квеквескірі та Зівівадзе.

77'
Ольмо небезпечно пробивав по воротах після пасу від Вільямса, Мамардашвілі рятує команду знову.

75'
ГООООООЛ! Збірна Іспанії забиває третій гол! У контратаку втікли іспанці, Вільямс пройшов Гвелесіані і потужно пробив повз Мамардашвілі.

73'
Збірна Іспанії забиває, однак Ямал опинився у положені "поза грою".

70'
Давіташвілі в центрі поля грубо зіграв, "гірчичник" для гравця збірної Грузії.

68'
Руїс занадто активно пішов у пресинг і порушив правила.

66'
Також дві заміни в складі "Фурії Рохи": Грімальдо та Оярсабаль замінили Кукурелью та Морату відповідно.

64'
Подвійна заміна в складі збірної Грузії: замість Лочошвілі та Чакветадзе на поле вийшли Цітаішвілі та Давіташвілі.

63'
Ямал отримав м'яч перед карним майданчиком і небезпечно пробивав, але трохи не влучив у площину воріт.

61'
Ямал шукав Морату в штрафному майданчику, знову вдало грають гравці збірної Грузії.

59'

Ямал класно пройшов кількох суперників, але все ж втратив м'яч у боротьбі із захисником.

57'
Ккурелья та Мората обігралися, але постріл Альваро виявився невдалим.

55'
Мората намагався розрізну передачу віддавати, однак захисники перехоплюють м'яч.

53'
Ямал небезпечно пробивав з-за меж штрафного майданчику, але поруч зі стійкою пройшов м'яч.

52'
Заміна в складі збірної Іспанії: замість Педрі на поле вийшов Ольмо.

51'
ГООООООЛ! Збірна Іспанії виходить вперед! Ямал виконав класний навіс з правого флангу, Руїс опинився сам на дальній стійці і пробив повз воротаря.

50'
Сам Ямал пробивав, але Мамардашвілі потягнув цей удар.

49'
Ямал заробив небезпечний штрафний перед карним майданчиком суперника.

48'
Хвіча намагався з центру поля повз Сімона пробити, але трохи не влучив у площину воріт.

47'
Руїс пробивав з дальньої дистанції, повз ворота пройшов м'яч.

46'
Другий тайм розпочався!

45'
Дві хвилини додав арбітр до першого тайму.

43'
Мората та Лочошвілі зіткнулися в центрі поля: жовта картка для іспанського нападника та стандарт для грузинів.

41'
Вимушена заміна в складі збірної Грузії: замість Кітеїшвілі на поле вийшов Алтунашвілі.

40'

Арбітри VAR переглянули момент щодо можливого офсайду в Альваро Морати, який міг би завадити воротарю відбити м'яч. Головний суддя вказує на центр поля!

39'
ГОООООООООООЛ! Збірна Іспанії зрівнює рахунок! Родрі отримав м'яч перед штрафним майданчиком і пробив точно в дальній кут воріт.

38'
Вільямс вибігав у контратаку та небезпечно пробивав по воротах, Мамардашвілі відбиває.

37'
Карвахаль підковзнувся на фланзі та випустив м'яч за межі поля.

36'
Знову подає Іспанія з кутового, знову Грузія відбивається.

35'
Кукурелья низом пробивав небезпечно, Мамардішвілі знову рятує свою команду.

34'
Сам же Хвіча подавав з кутового, однак м'яч перелетів усіх гравців у штрафному майданчику.

32'
Хвіча увірвався у штрафний майданчик, але кутовий лише заробив Кварацхелія.

30'
Вибігали в контратаку грузини, однак удар Мікаутадзе заблокував захисник.

29'
Ляпорт наважився на удар з-за меж карного майданчика — вище воріт.

28'
Тепер Педрі вирішив пробити з дальньої дистанції, дуже неточно.

26'
Родрі потужно пробивав по воротах, м'яч було заблоковано, Мората не зміг вдало зіграти на добиванні.

24'
Мората грубо зіграв у центрі поля, штрафний для Грузії.

22'
Мамардашвілі знову рятує свою команду, Руїс прорвався у штрафний майданчик і пробивав по воротах з близької позиції, однак Гіоргі вчасно склався і забрав м'яч у руки.

20'
Ляпорт прострілював у карний майданчик, але знову перехоплюють захисники м'яч.

18'
ГОООООЛ! Збірна Грузії сенсаційно виходить вперед! Справа по флангу Какабадзе прорвався і прострілив на Хвічі, однак Норман переправив м'яч у свої ворота, намагаючись заблокувати передачу.

16'
Ляпорт пробивав головою, поруч з воротами пролетів м'яч.

14'
Лікарі на полі після зіткнення гравців у штрафному майданчику.

13'
Черговий кутовий від Іспанії, знову Вільямс створював небезпеку біля воріт суперника.

11'
Небезпечно пробивав Карвахаль після навісу, Мамардашвілі робить неймовірний сейв.

10'
Подавав Руїс з лівого флангу, однак від ноги оборонця м'яч пішов на черговий кутовий.

8'
Пішла подача з корнеру, але грузини відбиваються.

6'
Вільямс віддавав небезпечну передачу на Кукурелью, той прострілив, але лише кутовий заробив.

4'
Педрі пробивав після прострілу, але удар вийшов заслабким і Мамардашвілі забрав м'яч у руки.

3'

Вільямс пройшов суперника на фланзі і виконував подачу на дальню стійку, але там нікого з партнерів не опинилося.