Кунде влучає у ліву дев'ятку! 3:2 Франція!

Бернарду Сілва забиває у верхній кут! Голкіпер не дотягнувся! 2:2!

Фофана влучно пробиває по центру! 2:1 Франція!

Першим пробив Дембеле і забив! 1:0 Франція повела!

'
Це перша серія пенальті між Португалією та Францією за всю історію!

120'
Другий екстратайм завершено! Володар путівки до півфіналу визначиться у серії пенальті.

116'
Кріштіану Роналду спробував пробити боковими ножицями, але порушив правила проти Упамекано.

112'
Дембеле класно прийняв м'яч на правому фланзі, змістився у центральну зону й пробив з меж штрафного майданчика, однак м'яч полетів на трибуни.

109'
Феліш відгукнувся на закидання від Консейсау, але пробив у зовнішню частину сітки.

106'
Розпочалася завершальна 15-хвилинка.

105'
Перший овертайм завершено! У команд залишається 15 хвилин, аби уникнути футбольної лотереї.

102'
Бернарду скинув м'яч на Леау в чужому штрафному, а той пробив в один дотик, проте Упамекано заблокував цю спробу.

99'
Тюрам неточно пробив в один дотик після прострілу.

97'
Дембеле загострив ситуацію та віддав на Мбаппе, який змістився в центр й пробив — удар заблоковано.

93'
Роналду отримав пас після прострілу Бернарду Сілви, але відправив м'яч на трибуни.

91'
Перший екстратайм розпочався!

90'
Другий тайм завершено! На табло нулі! На нас чекають екстратайми!

90'
Рефері компенсував три хвилини до другого тайму.

86'
Штрафний: Роналду пробив, м'яч влучив в стінку.

79'
Палінья грубо зіграв у центрі поля — попередження для Жоау.

74'
Дембеле обвідним ударом класно пробивав по воротах, але не влучив у площину.

70'
М'яч відскочив до Камавінга в штрафному і той одразу пробив із 3-4 метрів, але шкіряний пройшов повз дальню стійку.

67'
Заміна у Франції: Грізманн вийшов на поле замість Дембеле.

65'
Коло Муані вийшов віч-на-віч з голкіпером, однак Рубен Діаш стрибнув у підкаті під удар і від його ноги м'яч пролетів біля штанги.

61'
Бруну Фернандеш відкрився під пас в чужий штрафний і пробив в дальній кут — Меньян склався і врятував свою команду.

59'
Леау круто забіг у карний майданчик та пробіг вздовж лицевої лінії. Рафаел намагався пробити Меньяна з гострого кута, але голкіпер на місці.

57'
Мбаппе надають медичну допомогу після того, як м'яч влучив йому в обличчя.

54'
Дуже крутий простріл від Тео Ернандеса вздовж лінії. Коло Муані трохи не вистачило, щоб добити м'яч у ворота.

50'
З лівого флангу Мендеш увірвався до штрафного Франції, але задалеко прокинув собі м'яч на хід.

46'
Другий тайм розпочався! Чи будуть голи в другій 45-хвилинці?

45'
Перший тайм закономірно завершився без голів. Команди пішли на 15-хвилинну перерву.

41'
Вітінья легко прокинув м'яч повз опонента та заробив небезпечний штрафний.

34'
Грізманн отримав м'яч в чужому штрафному, але пробити йому не дозволили.

28'
Камавінга з-за меж штрафного майданчика пробив набагато вище воріт.

21'
Потужний дальній удар від Тео Ернандеса і сейв Діогу Кошти.

16'
Меньян припустився дитячої помилки, випустивши м'яч за лицьову лінію після пазу від захисника. Втім сам Майк після кутового виправився, забравши снаряд.

11'
Леау підключив Мендеша на фланзі, але Нуну виконав вкрай невдалий навіс. Меньян поглядом провів мʼяч за межі поля.

8'
Бруну Фернандеш опинився на газоні на фланзі. Штрафний удар для португальців.

4'
Мендеш зміг прийняти м'яч на лінії штрафного французів, але після цього зробив неточну поперечну передачу.